Zagrają w święto

Już jutro, w święto Konstytucji 3 maja na boiska ponownie wyjdą piłkarze okręgówki. Nasza drużyna zagra na wyjeździe bardzo ważny mecz z Leśną. Drużyny te dzielą zaledwie 3 punkty w tabeli ligowej. Pruchna jest 13, Leśna 15. Gospodarze meczu wygrali w ubiegły weekend z Bestwiną, LKS będzie starał się zmazać plamę bo porażce z Żabnicą. Można się zatem spodziewać walki od początku do końca, jest to przecież dla obu drużyn mecz z gatunku tych, które "trzeba wygrać" w walce o utrzymanie. Jesienią Pruchna odniosła zwycięstwo 2:1. Był to wtedy mecz, który przełamał passę bez zwycięstwa LKS-u, zatem i teraz warto by postarać się o komplet punktów, który pozwoli złapać oddech i oddali nieco od strefy spadkowej. Z powodu uzbierania żółtych kartek nie zagra jutro Marcin Wysiński.

LKS Leśna - LKS 99 Pruchna 3.05.2017r./17:00