Wraca okręgówka

Po tygodniu przerwy wracamy na bosika bielskiej okręgówki. Zostawiając na razie w tyle zaległe spotkania przesunięte z powodu złych warunków atmosferycznych przechodzimy do kolejki 21. W niej LKS 99 Pruchna będzie podejmował na własnym boisku drużynę Skałka Żabnica. Mecz zaplanowano na niedzielę, 30.04 na godzinę 16:00. Poprzednie starcie na terenie jutrzejszego przeciwnika zakończyło się skromnym zwycięstwem Skałki 1:0. Pragnąca rewanżu Pruchna będzie chciała zmyć plamę po wysokiej porażce w Ustroniu. Żabnica natomiast uległa ostatnio Bestwinie 1:2 a we wszystkich 4 dotychczas rozegranych meczach w rundzie wiosennej uzbierała 3 pkt, czyli o jedno oczko mniej niż LKS co zwiastuje nam wyrównane spotkanie.

LKS 99 Pruchna - LKS Metal WG Skałka Żabnica 30.04.2017r./16.00 Pruchna ul. Główna 60