Starcie z mistrzem jesieni

W Wielką Sobotę, 15.04 LKS 99 Pruchna uda się do Ustronia aby zmierzyć się z miejscową Kuźnią. Zespół, który w rundzie jesiennej zgromadził najwięcej punktów, wiosną dopisał do swojego dorobku ligowego jak dotąd 4 oczka w 3 meczach, czyli dokładnie tyle samo ile drużyna z Pruchnej. Jutrzejsi rywale w tym sezonie spotkali się już dwukrotnie. W okegówce Kuźnia wygrała wysoko, ale w Pucharze Polski to LKS okazał się górą i w meczu rozgrywanym właśnie na obiekcie w Ustroniu wyeliminował gospodarzy zwyciężając 2:0. Mając w pamięci tamto spotkanie oraz patrząc na nieco słabszą dyspozycję Kuźni w porównaniu do pierwszej połowy sezonu Pruchna znów spróbuje ukłuć faworyta tego meczu i wywalczyć sobie kolejne punkty w walce o byt ligowy. Mimo, że sytuacja kadrowa wciąż pozostawia wiele do życzenia to wszystko wskazuje na to, że w sobotę będzie ona wyglądała najlepiej spośród wszystkich meczy w 2017 roku. Oba zespoły nastawiają się zatem na walkę od pierwszego do ostatniego gwizdka. Już jutro okaże się kto spędzi Święta Wielkanocne w lepszych humorach.

KS Kuźnia Ustroń - LKS 99 Pruchna 15.04.2017r./13:00 Ustroń, ul. Sportowa 5