Dobrze zacząć

Po obiecującym okresie przygotowawczym LKS 99 Pruchna z nadziejami przystępuje do rundy wiosennej sezonu 2016/2017. Naszym pierwszym wyzwaniem będzie spotkanie derbowe z Błyskawicą Drogomyśl. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Pruchnej, w sobotę 25 marca o godzinie 16:00. Jesienią w starciu między tymi drużynami padł bezbramkowy remis. Zespół LKS-u chce uniknąć powtórzenia serii bez zdobytego gola, która przydarzyła się nam na początku tego sezonu, dlatego wszyscy zawodnicy zdają sobie sprawę jak ważna jest koncentracja od pierwszego spotkania i dobre wejście w rundę rewanżową, które pozwoli podbudować morale. Z powodu kary za uzbieranie żółtych kartek pierwszy mecz w okręgówce w 2017 roku będą musieli opuścić Paweł Pańta oraz Kamil Michalczyk. Oprócz tych dwóch osłabień skutki kontuzji z zeszłego roku nadal odczuwają Sebastian Banot oraz Dawid Mencner.

LKS 99 Pruchna – Błyskawica Drogomyśl 25.03.2017r./16:00 Pruchna, ul.Główna 60