Piąty mecz z rzędu bez porażki

W rozgrywanej w środę, 24.05 zaległej dwudziestej kolejce Bielskiej Ligi Okręgowej, Pruchna podejmowała u siebie LKS Bestwinę. Przyjezdni znajdują się na trzecim miejscu w tabeli i walczą aby pozostać "na pudle" okręgówki. Swoje aspiracje potwierdzili oni od pierwszych minut. Zyskali przewagę i prowadzili grę, ale dobrze broniący się gospodarze, którzy kilkakrotnie przeprowadzali ataki głownie bokami boiska sprawili, że przyjezdnym równie ciężko było sobie stworzyć sytuację bramkową. Mimo usilnych starań w pierwszych czterdziestu pięciu minutach wykreowali jedną świetną sytuację bramkową, w której jednak bardzo dobrą interwencją popisał się Andrzej Skrocki. W drugiej połowie to wciąż Bestwina miała przewagę, ale już znacznie mniejszą. Zawodnicy LKS-u także atakowali i momentami byli wręcz stroną dominującą. W obu drużynach zabrakło wykończenia. Zarówno Pruchna jak i nasi rywale zmarnowali po jednej doskonałej okazji, mając przed sobą niemal pustą bramkę. Ostatecznie gospodarze po raz czwarty w tym sezonie zanotowali bezbramkowy remis, a zarazem podtrzymali serię meczów bez porażki. Po remisie z Leśną oraz zwycięstwach kolejno z Ciścem, Chybiem i Góralem Żywiec, podziałem punktów z Bestwiną po raz piąty z rzędu nie doznali smaku przegranej.

LKS 99 Pruchna - LKS Bestwina 0:0