Juniorzy Mistrzami A Grupy

Juniorzy LKS 99 Pruchna po znakomitym sezonie 2014/2015 w Grupie A podokręgu Skoczów zdobyli Mistrzostwo tej Grupy z kompletem zwycięstw w 22 meczach. Podopieczni Arkadiusza Wrzesińskiego w tym sezonie spisywali się znakomicie zarówno w Ataku jak i w Obronie strzelając aż 125 bramek tracąc przy tym tylko 11 co na długo pewnie zostanie rekordem tej Ligi.

Najlepszym Strzelcem sezonu został Dawid Mencner z 44 trafieniami na kącie, 2 pozycję wśród strzelców zajął Daniel Mencner 26 trafień, 3 miejsce Sebastian Duraj 16 trafień.

Najlepszym Asystentem w zespole został Mateusz Stryganek który podawał kolegom 25 razy, 2 miejsce Sebastian Duraj 21 asyst, 3 miejsce Dawid Mencner 13 asyst

Najwięcej minut na boisku spędził Mateusz Siekierka i Kamil Machej. Jako jedyni rozegrali każde spotkanie od początku do końca. W sumie 1760 minut. 2 pod tym względem był Filip Orszula 1718 minut a 3 Mateusz Stryganek 1618 minut