Juniorów Pogrom w Kończycach

W dniu dzisiejszym nasza drużyna Juniorów zdobyła po raz kolejny komplet punktów. Tym razem o sile naszej młodzieży przekonały się Kończyce Wielkie. Już po pierwszej minucie spotkanie rywali musieli gonić wynik po bramce Dawida Mencnera, 4 minut później na 2:0 podwyższył Nawodyło K. na 3:0 wynik podwyższył Orszula. Przy wyniku 3:0 nasi zawodnicy troszkę się uśpili co wykorzystali rywale strzelając swoją honorową bramkę. Przed przerwą do bramki rywala trafiali jeszcze dwukrotnie Duraj. W drugiej połowie to całkowita dominacja naszego zespołu a kolejno bramki strzelali :46, Mencner Daniel, 47' Heczko, 50' Daniuel Mencner, 58' Dawid Mencner, 63' Stryganek, 70' Stryganek a wynik spotkania ustalił w 75 minucie Daniel Mencner .