SENIORZY POZOSTAJĄ W OKEGÓWCE

Wciąż licząca się w walce o ligowy byt LKS Pruchna udała się do Jaworza na mecz z pogodzonymi już ze spadkiem Czarnymi. I trzeba przyznać, że…

… odmienną motywację w szeregach obu drużyn było widać. Podopieczni Marcina Bednarka już w pierwszej połowie wypracowali sobie trzy bramkową zaliczkę.Marcina Nawrockiego pokonywali kolejno Paweł Ostrzołek,Marcin Wysiński oraz Kamil Michalczyk, który w doliczonym czasie gry posłał piłkę do siatki uderzeniem głową. Na drugą połowę przyjezdni wyszli równie zmobilizowani o czym świadczą dwa „dorzucone” gole. Wpierw receptę na pokonanie defensywy jaworzan znalazł Kamil Kaszuba, a następnie uczynił to Adam Brzyszkowski w 74. minucie ustalając wynik spotkania i przypieczętowując utrzymanie Pruchnej w Bielskiej Lidze Okręgowej.