REMIS Z WICELIDEREM

W dzisiaj rozegranym spotkaniu 19 Kolejki Bielskiej Ligi Okręgowej nasza Pierwsza drużyna podejmowała na wyjeździe drugą drużynę w tabelki KS Spójnia Landek. Mecz zakończył sie remisem 1:1 a jedyna bramke dla naszego zespołu strzelił tuż przed przerwą Michał Chrysteczko po dokładnym dograniu Pawła Ostrzołka. W drugiej połowie również naszym zawodnikom udało się pokonać bramkarza gospodarzy ale sędzia wychwycił spalonego.

Pruchna: Skrocki – Gabryś (55′ Kunicki), Bednarek, Kowal, Kowalski, Pańta (83′ Kaszuba), Ostrzołek, Wysiński, (83′ I.Brachaczek), Prochoński (90′K.Brachaczek), Wójcik, Chrysteczko
Trener: Bednarek