3 Sparing, 3 Zwycięstwo

W dzisiaj rozegranym meczu kontrolnym nasza pierwsza drużyna pewnie pokonała 5:2 drużynę TS Piast Cieszyn. Jako pierwszy do bramki rywali trafił Marcin Wysiński po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolego. Rywale zdołali doprowadzić do wyrównania w identyczny sposób. Na 2:1 podwyższył Sebastian Banot po ładnej akcji z Michałem Chrysteczko. Tuż przed gwizdkiem na przerwę na 3:1 podwyższył Piotr Kowal który dobrze wykorzystał wrzutkę z rzutu rożnego. W drugiej połowie Drużyna Piast przejęła inicjatywę ale to my byliśmy w stanie podwyższyć na 4:1. Strzelcem bramki został Michał Chrysteczko który w sytuacji sam na sam z bramkarzem minął go i skierował piłkę do pustej bramki. Następnie po naszej stracie w środku pola rywale strzelili drugą swoją bramkę. Wynik spotkania na 5:2 ustalił Daniel Mencner. To trzecie Zwycięstwo LKS-u w 3 meczu kontrolnym. W niedziel pierwszy mecz o stawkę w Pucharze Polski (podokręgu Skoczów) z drużyną FC Blaszok.

Skład LKS-u: Skrocki - Brachaczek, Kszuba, Kowal, Wysiński - Banot. testowy - Dawid Mencner, Banot, Nawodyło - Chrysteczko

W drugiej połowie: Stryganek Mateusz, Stryganek Mariusz, Orszula, Daniel Mencner, Siekierka

Bramki: Wysiński, Banot, Kowal, Chrysteczko, Daniel Mencner