Seniorzy Po Pierwszym Sparingu

14 Lipca podopieczni Arkadiusza Wrzesinskiego rozpoczęli okres przygotowawczy do sezonu 2015/2016. Po trzech odbytych treningach w sobotę został rozegrany pierwszy mecz kontrolny z RKS Cukrownik Chybie. W tym sparingu zostali sprawdzeni przede wszystkim juniorzy LKS-u oraz zawodnik testowy. Sparing rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych w samo południe co sprawiło ze mecz przebiegał w przyjaznej atmosferze bez brutalnej gry aczkolwiek było widać mocne zaangażowanie całego zespołu. Sparing zakończył się naszym zwycięstwem 5:4. Swą strzelecką formę widać odzyskał na dobre Michał Chrysteczko strzelając rywalowi 3 bramki.

Skład LKS-u: Skrocki - Siekierka, Gabryś, K. Brachaczek, Pańta - Nawodyło, Banot - Daniel Mencner, testowany zawodnik, Stryganek - Chrysteczko

W drugiej połowie : Heczko, Ratajczyk, Orszula, Dawid Mencner

Bramki dla LKS-u : 3 Chrysteczko, 2 Samobóje

Bramki dla RKS-u : Miłek, Zygma, Testowy, Śmieja