Wracamy do gry!

Spotkanie 17-stej kolejki Bielskiej Ligi Okręgowej pomiędzy LKS Leśna a LKS 99 Pruchna jest jedynym z tej serii gier, które nie zostało przełożone na inny termin ze względu na warunki pogodowe. W najbliższą niedzielę, 25 marca o godzinie 15:00 nasi zawodnicy po raz pierwszy w tym roku zawalczą zatem o ligowe punkty. Po rundzie jesiennej nasza drużyna zajmuje jedenastą lokatę w tabeli, ale sytuacja w wyższych ligach sprawia, że widmo spadku wisi aż nad czterema zespołami, co powoduje, że podopieczni Marcina Bednarka są ledwie 3 punkty nad strefą spadkową. Tym mocniej zachęcamy więc do wspierania zespołu z trybun. Najbliżsi przeciwnicy LKS-u usadowili się jesienią trzy lokaty za Pruchną i tracą do niej 7 punktów. Obok Skałki Żabnica oraz Wilkowic jest to drużyna, która musi mocno się napracować by zapewnić sobie ligowy byt, dlatego też spodziewać się można zaciętego, pełnego walki meczu, podsycanego dodatkowo głodem ligowej gry, z którą rozbrat trwa już ponad 4 miesiące. Patrząc za okno ciężko stwierdzić, że po starciu w Leśnej będziemy mogli określić dyspozycję obu ekip, ponieważ warunki atmosferyczne będą raczej przeszkadzały niż pomagały w grze, ale nie zmienia to z pewnością faktu, że w takich spotkaniach trzeba za wszelką cenę walczyć o pełną pulę, niezależnie od prezentowanego stylu gry.

LKS Leśna - LKS 99 Pruchna 25.03.2018, godz. 15:00