U siebie z Koszarawą

Już jutro serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na boisko w Pruchnej, gdzie miejscowy LKS w kolejnym meczu Bielskiej Ligi Okręgowej zmierzy się z Koszarawą Żywiec. Poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się porażką naszego zespołu 0:2. Po 17 ligowych kolejkach LKS sąsiaduje w tabeli z Koszarawą tracąc do niej 4 punkty. Zwycięstwo zatem pozwoli nam zbliżyć się do ekipy z Żywca na zaledwie punkt, ale przegrana sprawi, że nasi jutrzejsi przeciwnicy będą mieli całkiem niezłą przewagę. Po zwycięstwie ze Spójnią Zebrzydowice, Pruchna liczy na drugie zwycięstwo z rzędu, natomiast nasz przeciwnik po dwóch remisach w rundzie wiosennej zapewne będzie równie zdeterminowany aby przełamać się i zainkasować pełną pulę. Starcie to zapowiada się więc emocjonująco i może okazać się niezwykle ważne w walce o utrzymanie, dlatego zachęcamy do wspierania Pruchnej swoją obecnością na meczu w sobotnie popołudnie.

LKS 99 Pruchna - Koszarawa Żywiec 8.04.2017r./16:00 Pruchna, ul. Główna 60